ul. Wajdeloty 1, 20-604 Lublin, tel./fax. 81 525-21-23, email: poczta@sp29.lublin.eu

PROJEKT KREATYWNE PRZERWY

2022-11-22 20:25:35, dodano przez: Adam Gajda

Kreatywne przerwy

Realizujemy projekt "Kreatywne przerwy" naszej uczennicy Michaliny Kowalik, napisany wraz z mamą, panią Dorotą Dejek-Kowalik.
Pracujemy w trzech grupach: animacyjnej, majsterkowania oraz medialnej. Za nami pierwsze spotkania warsztatowe!

Grupa medialna w czwartek i piątek spotkała się z trenerami z telewizji - Ola Dunajska-Minkiewicz oraz Kuba Boczkowski wprowadzili uczniów w tajniki dziennikarstwa.
W sobotę grupa medialna fotografowała i filmowała  warsztaty dwóch pozostałych grupa. Grupa animacyjna pracowała pod kierunkiem Emilia Lipińska, która pokazała dzieciom wiele gier i zabaw (często już zapomnianych). Na zdjęciach widać, że dzieciaki świetnie się bawiły! Grupę majsterkowania poprowadziła Katarzyna Mitaszka-Knap  - dzieciaki z wielkim zaangażowaniem szyły kolorowe ozdobne poduszki.
Projekt realizujemy przy współpracy Miasto Lublin, Fundacja Dwa Ognie oraz spółdzielni Kargusek.
Projekt realizowany ze środków Miasta Lublin, w ramach Programu Dzielnice Kultury – Młodzież Inspiruje Dzielnice. Operatorem jest Dzielnicowy Dom Kultury WĘGLIN.
Dziękujemy również nauczycielom - opiekunom poszczególnych grup - za opiekę i zaangażowanie .

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.