ul. Wajdeloty 1, 20-604 Lublin, tel./fax. 81 525-21-23, email: poczta@sp29.lublin.eu

Przekaż 1,5%

przekaż 1%Szanowni Państwo.
Drodzy Rodzice, Przyjaciele i Sympatycy
Szkoły Podstawowej nr 29 im. Adama Mickiewicza


Kolejny rok dobiegł końca i za chwilę rozpoczniemy okres rozliczania własnych dochodów. W tym  roku możecie Państwo przekazać 1,5% ze swoich podatków na szczytny cel. Jak co roku zwracamy się z prośbą o przekazanie 1,5% na realizację konkretnej inicjatywy przyczyniającej się do budowania lepszej bazy dydaktycznej i sportowej oraz zwiększeniu stref relaksacyjnych dla uczniów naszej szkoły.


Szkoła Podstawowa nr 29 im. Adama Mickiewicza w Lublinie
KRS: 0000270261
DOPISEK: SP 29 Lublin 8797

 

 

Szanowni Państwo !

     Chciałbym serdecznie podziękować Rodzicom, Przyjaciołom i Sympatykom Szkoły Podstawowej nr 29 im. Adama Mickiewicza w Lublinie za okazane serce i przekazanie 1% z swoich podatków na naszą placówkę. Dzięki Państwu wsparciu w ciągu dwóch lat udało się zebrać kwotę, z która możemy rozpocząć długo wyczekiwany remont łazienki przy sali gimnastycznej. Aby uczynić z niej toaletę ogólnodostępną należy przebić drzwi na korytarz i dokonać kapitalnego remontu tego miejsca. Wierzę, że uzbierane środki wystarczą na prace  remontowe, zakup 2 par drzwi, nowych płytek i armatury łazienkowej. Obecnie jesteśmy na  etapie przygotowania  dokumentacji budowalnej.
     Dzięki pozyskaniu środków z UNICEF-u otrzymaliśmy ponad 80 sztuk  składanych  krzesła, z których już korzystacie Państwo podczas szkolnych uroczystości. Dlatego środki z 1%  wpłacone w roku 2022 możemy wykorzystać na wspomniany  remont.
     W tym roku zwracam się do Państwa o przekazanie zgodnie z wytycznymi 1,5% z Państwa podatków na powiększenie strefy relaksacyjnej dla uczniów w holu głównym. Chcemy zakupić certyfikowane meble, które będą stanowiły miejsce wypoczynku zarówno dla uczniów klas młodszych, jak i starszych roczników. Widzimy  potrzebę, aby takich miejsc było, w miarę możliwości przestrzennych szkoły, możliwie dużo. Uczniowie chętnie korzystają z tych już istniejących i oczekują nowych.  
     Dzięki pomocy Państwa możemy zmieniać naszą szkołę,  czyniąc dla wszystkich przyjaźniejszą i jak mówi młodzież „klimatyczną”Smile.

 

 

przekaż 1%