Strona główna - Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

W dniu 2 maja 2024 r. nie odbywają się zajęcia dydaktyczne. Szkoła zapewnia opiekę w świetlicy szkolnej.

Zmiana miejsca pracy opiekuna dzieci podczas przejścia przez jezdnię

W związku z remontem kładki nad ul. Filaretów i powstaniem tam przejścia, na którym nie ma sygnalizacji świetlnej, a występuje bardzo duże natężenie ruchu samochodowego od dnia 6 maja 2024 r. zostaje na w/w przejście przesunięty z ul. Zana opiekun dzieci podczas przejścia przez jezdnię.

Zbudujmy lepszy wymiar edukacji!

przekaż 1,5% podatku - pomarańczowe logo

Przekaż 1,5% dla Naszej Szkoły!

Szanowni Państwo.
Drodzy Rodzice, Przyjaciele i Sympatycy
Szkoły Podstawowej nr 29 im. Adama Mickiewicza

Kolejny rok dobiegł końca i za chwilę rozpoczniemy okres rozliczania własnych dochodów. W tym roku możecie Państwo przekazać 1,5% ze swoich podatków na szczytny cel. Jak co roku zwracamy się z prośbą o przekazanie 1,5% na realizację konkretnej inicjatywy przyczyniającej się do budowania lepszej bazy dydaktycznej i sportowej oraz zwiększeniu stref relaksacyjnych dla uczniów naszej szkoły.