Dzień otwarty w naszej szkole - Szczegóły galerii - Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie

Dzień otwarty w naszej szkole

Sobota 9 marca 2024 r. w naszej szkole była dniem otwartym. Przybyli goście obejrzeli krótki program artystyczny wykonany przez uczniów klas trzecich, a następnie odwiedzili świat baśni, uczestniczyli w pokazach fizycznych, chemicznych, zabawach sportowych.

W sali muzycznej wysłuchali utworów granych przez starszych kolegów i muzykowali na wybranych instrumentach. Przyszłych pierwszoklasistów bardzo interesowały zajęcia z kodowaniem na macie, okularami VR, z ozobotami, oraz zabawy w świetlicy z interaktywną podłogą. Uczestnicy dnia otwartego zostali przeszkoleni z pierwszej pomocy, a na koniec zostali zaproszeni do stołówki na degustację szkolnych obiadów.
Dziękujemy tym, którzy odwiedzili naszą szkołę i wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tego dnia.
Zapraszamy do zapisów do klas pierwszych.