Stop agresji wśród młodzieży - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie

Tag img 27.04.2024, 09:31

Stop agresji wśród młodzieży

W dniu 26 kwietnia 2024 roku odbyła się konferencja „STOP AGRESJI WŚRÓD MŁODZIEŻY” zorganizowana przez Centrum Interwencji Kryzysowej w Lublinie.

prelegent_podczas_wykładu

Wydarzenie było poświęcone skutecznym strategiom/sposobom rozwiązywania konfliktów występujących wśród dzieci i młodzieży. Miało ono na cele zapoznanie i przygotowanie osób pracujących z dziećmi i młodzieżą, do właściwego reagowania w sytuacjach trudnych oraz zapobieganie zachowaniom agresywnym wśród dzieci i młodzieży. Konferencja ukierunkowana była na propagowanie polubownych sposobów rozwiązywania konfliktów wśród młodzieży oraz komunikacji bez przemocy. Do udziału w roli prelegentów zostali zaproszeni dyrektor Szkoły Podstawowej nr 29 im. Adama Mickiewicza dr Jerzy Jarosiński oraz pani Urszula Walczak – nauczyciel współorganizujący proces kształcenia.

Konferencja, która odbyła się pod patronatem Prezydenta miasta Lublin pana dra Krzysztofa Żuka, zgromadziła liczne audytorium nauczycieli i dyrektorów szkół lubelskich i z województwa lubelskiego.