Pożegnanie klas ósmych - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie

Tag img 02.07.2024, 10:00

Pożegnanie klas ósmych

Świat stoi przed Wami otworem! Idźcie i zdobywajcie go na swój własny sposób.

20 czerwca 2024r odbyło się oficjalne pożegnanie klas ósmych, połączone z przekazaniem sztandaru szkoły młodszemu rocznikowi.

Miłe słowa do ósmoklasistów skierował Pan Dyrektor Jerzy Jarosiński oraz członkini prezydium Rady Rodziców Pani Dorota Dejek. Nastąpiło wręczenie dyplomów uczniom z najlepszymi wynikami oraz listów gratulacyjnych ich Rodzicom.Potem nagrody odebrali laureaci i finaliści konkursów. Na koniec wręczona została statuetka Super Adaś, którą otrzymał Mikołaj Bano z klasy 8a.

Po części oficjalnej klasa 7C zaprosiła na krótki program artystyczny, przygotowany pod kierunkiem Pani Edyty Smyk, Pana Dariusza Hałasa i Panią Beatę Pusztuk.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.
Edyta Smyk