Zakończenie I etapu edukacyjnego - Szczegóły galerii - Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie

Zakończenie I etapu edukacyjnego

18 czerwca 2024r. uczniowie klas trzecich zakończyli uroczyście I etap edukacyjny.

W uroczystości uczestniczyli Pan Dyrektor dr Jerzy Jarosiński, Pani Wicedyrektor Agata Węska, Pan Wicedyrektor Jacek Markowicz, przedstawiciel Rady Rodziców Pani Aleksandra Dunajska-Minkiewicz oraz Rodzice. Wychowawczynie klas trzecich przygotowały wraz z uczniami część artystyczną. Podczas uroczystości zostali nagrodzeni uczniowie, którzy byli laureatami konkursów oraz były wręczone podziękowania dla aktywnych na rzecz szkoły i poszczególnych klas trzecich Rodziców. Uroczystość dostarczyła wielu pozytywnych emocji, radości i wzruszeń.
Beata Tchórzewska