Jedz z głową - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie

Tag img 03.07.2024, 17:22

Jedz z głową

W dniu 4.07.2024 odbyło się uroczyste zakończenie II edycji programu "Jedz z Głową" pt. Współpraca na rzecz poprawy jakości odżywiania w placówkach oświatowych.

pamiątkowe zdjęcie zespołu z naszej szkoły

Jest to program polityki zdrowotnej na lata 2022-2024 w zakresie zdrowego odżywiania dla dzieci klas I-III szkół podstawowych w Lublinie. W wydarzeniu uczestniczył zastępca prezydenta ds. oświaty pan dr Mariusz Banach i dyrektor Wydziału Zdrowia i Profilaktyki pani dr Barbara Danieluk. Partnerami programu finansowanego ze środków budżetu miasta Lublin są Fundacja Medicover i Instytut Eligo.

Nasza szkoła brała udział w dwuletnim programu "Jedz z głową" dzięki któremu nasze posiłki opracowywane przez intendenta i przygotowywane przez pracowników kuchni były i zdrowe i smaczne. Czyli zbilansowane.

Dyrektor oraz zespół bloku żywieniowego Szkoły Podstawowej nr 29 otrzymał podziękowania za włączenie się w realizację programu i aktywne podejście do cyklu szkoleniowego.

Dziękujemy również z nadzieją na udział w kolejnej edycji edukacji zdrowego odżywiania dzieci.