Przedszkolaki z wizytą w naszej szkole - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie

Tag img 09.10.2023, 08:45

Przedszkolaki z wizytą w naszej szkole

Od drugiej połowy września dzieci z oddziałów zerówkowych Przedszkoli nr 33, 36 i 47 są regularnie gośćmi w naszej szkole. Wizyty te są dobrą okazją do poznania naszej placówki i miejsc, w których wkrótce przyszli uczniowie będą uczyć się i spędzać czas.

maskotka_miś

Przedszkolaki uczestniczyły już w zajęciach sportowych, odwiedziły również bibliotekę szkolna i odbyły spacer po szkole. Każdorazowo dzieci witał okazały miś Adaś. Zajęcia ruchowe na boiskach szkolnych, zabawy i zjazdy na tyrolce dostarczyły przedszkolakom wiele radości oraz niezapomnianych wrażeń. Przed nami w planach kolejne atrakcyjne zajęcia.