Warsztaty językowe w Londynie - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie

Tag img 19.06.2024, 13:47

Warsztaty językowe w Londynie

W dniach 23.05 – 28.05 uczniowie naszej szkoły mieli okazję zwiedzać Londyn.

Jest to miasto pełne niespodzianek i historii. W ramach warsztatów językowych klasy 6,7 i 8 zwiedziły kilka ikonicznych miejsc. Podróż zaczęła się od majestatycznego Westminster, gdzie Big Ben wybił uczniom kilka dodatkowych minut na selfie. Następnie uczniowie podziwiali strażników przy Buckingham, którzy ani drgnęli, nawet gdy chłopcy próbowali ich rozśmieszyć. Na Borough Market można było obserwować jak przygotowuje się mięso z krokodyla, a Covent Garden zachwyciło młodzież swoimi artystami ulicznymi. Przejażdżka London Eye pozwoliła uczniom zobaczyć miasto z zupełnie innej perspektywy, a w London Dungeon uczestnicy warsztatów przekonali się, że ich krzyki potrafią być równie głośne jak te wydawane przez aktorów:). Podczas naszej wizyty uczniowie mieli różne zadania do wykonania, w tym warsztaty fotograficzne:), a mieszkając u rodzin goszczących, młodzież miała dodatkowy kontakt z językiem i kulturą. Londyn, dziękujemy za te niezapomniane chwile i do zobaczenia!